HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 20. Shkurt 2010 - 03:00 h

SkrapariSopoti
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Shkurt 2010
Match Time :03:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
  PLAYERS
    Mbrojtes
    GOALKEEPER
      Mesfushor
      DEFENDER
        MIDFIELDER
          Sulmues
          FORWARD
            TEAM STAFF
              COACHES
                COACH
                  HEAD COACH
                    MAINTAINER TEAM
                      MAINTAINER
                        MEDICAL STAFF
                          CLUB STAFF
                            Drejtor Sportiv
                              CLUB YOUTH MANAGER

                                 Zevendesimet

                                 Eventet
                                Gol
                                • 27' : Durim BRATA ( 1 )
                                • 43' : Unkown Person ( 1 )
                                Karton i verdhe
                                • 55' : Andi BAKIASI ( 1 )
                                • 82' : Durim BRATA ( 1 )
                                • 37' : Amarildo TAKACI ( 1 )
                                • 44' : Unkown Person ( 1 )