HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Andi BAKIASI

Personal data

Picture of Andi BAKIASI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Andi BAKIASI
Birthday (Age):02. Tetor 1988 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari100--------
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100--------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100--------
Saturday September 19SopotivsSkrapari100--------
Saturday September 26SkraparivsBylis100--1-----
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100-1------
Saturday October 24AdavsSkrapari100--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari101--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani100--------
Saturday January 30SkraparivsGramshi100--------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti101--1-----
Saturday February 27BylisvsSkrapari100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina100--1-----
Saturday March 27SkraparivsAda101--------
Games total2003-13-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja6512--11----
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja1-1---------
EUROPA League 2012-13Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta5411--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta716---2-----
Kategoria 1 2009-10Skrapari1111-2-13-----
Career Total3222105-171----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariMbrojtes