HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)1-1---------
 Alban BIZHYTIAlban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)11----1-----
 Erion SULAErion SULA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1986 (37)11----------
 Rrapush SULORrapush SULO  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gentian CELAGentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)11-1--------
 Gazment CIMILIGazment CIMILI  Republika e Shqiperise17. Prill 1987 (37)11----------
 Meglid MIHANIMeglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)11-1--------
 Luka TIODOROVICLuka TIODOROVIC  - (-)11----------
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian ARBERIKlodian ARBERI  Republika e Shqiperise10. Tetor 1979 (44)1-1---------
 Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)11--2-1-----
 Cate' FONSECACate' FONSECA  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----
 Stafi i Lushnja [Lushnja]

 Funksioni
Artan BANOArtan BANO  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1966 (58)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer