HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14

Player Information - Cate' FONSECA

Personal data

Picture of Cate' FONSECA
Name:Cate' FONSECA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday February 12LushnjavsTeuta101--------
Games total101--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti22-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja431-4-------
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44-13---11--
Career Total1110137---11--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues