HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Turi Cerekfinal Vajtje - E mërkurë, 12. Shkurt 2014 - 15:00 h

LushnjaTeuta
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 12 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 44' : Mikel CANKA ( 1 )
 • 86' : Mikel CANKA ( 1 )
 • 48' : Arber Cyrbja ( 1 )
 • 61' : Tefik OSMANI ( 1 )
 • 85' : Arber Cyrbja ( 1 )
 • 94' : Fernandez Da SILVA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 30' : Viktor GJYLA ( 1 )
 • 35' : Mikel CANKA ( 1 )