HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Mamurras [MAM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Mario BYTYCIMario BYTYCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)------------
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)------------
 Xhorxhian BOCIXhorxhian BOCI  - (-)------------
 Rigels CULLHAJRigels CULLHAJ  Republika e Shqiperise07. Prill 1991 (33)------------
 Denis Da SILVADenis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)------------
 Jonard KADRIUJonard KADRIU  - (-)------------
 Saimir KASTRATISaimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)------------
 Ded NDRECADed NDRECA  - (-)------------
 Erind SELAErind SELA  - (-)------------
 Eugen SHIMAEugen SHIMA  - (-)------------
 Klodian SULOLLARIKlodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)------------
 Niku VOCAJNiku VOCAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klevis HOTIKlevis HOTI  - (-)------------
 Griseld CEKICIGriseld CEKICI  Republika e Shqiperise14. Qershor 1994 (30)------------
 Spartak ELMAZISpartak ELMAZI  - (-)------------
 Cate' FONSECACate' FONSECA  - (-)------------
 Klajden HYSAKlajden HYSA  - (-)------------
 Kristjan KABALIKristjan KABALI  - (-)------------
 Artan KARAPICIArtan KARAPICI  Republika e Shqiperise19. Prill 1980 (44)------------
 Meglid MIHANIMeglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)------------
 Doraldo PAJADoraldo PAJA  Republika e Shqiperise30. Dhjetor 1991 (32)------------
 Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (34)------------
 Mario SELENICAMario SELENICA  - (-)------------
 Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Geri GJOKAGeri GJOKA  - (-)------------
 Kelvin JUSHIKelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)------------
 Besart KALLAKUBesart KALLAKU  - (-)------------
 Endri LALAEndri LALA  - (-)------------
 Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)------------
 Eduart NDRECAEduart NDRECA  - (-)------------
 Mark NDRECAMark NDRECA  - (-)------------
 Erinato SHURDHIErinato SHURDHI  - (-)------------
 Eduart TANUSHAJEduart TANUSHAJ  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (41)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Mamurras [Mamurras]

 Funksioni
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ylber ZANIYlber ZANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer