HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201821:45 hSkenderbeu - Partizani1-0thumbs_down.png
225.08.201818:45 hKamza - Partizani0-1thumbs_up.png
301.09.201821:45 hPartizani - Kastrioti1-0thumbs_up.png
416.09.201817:45 hLaci - Partizani0-0draw.png
521.09.201821:45 hPartizani - Flamurtari2-0thumbs_up.png
628.09.201721:45 hTirana - Partizani0-1thumbs_up.png
703.10.201818:45 hPartizani - Teuta3-0thumbs_up.png
808.10.201819:45 hKukësi - Partizani0-1thumbs_up.png
921.10.201819:00 hPartizani - Luftetari2-1thumbs_up.png
1029.10.201821:00 hPartizani - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
1103.11.201819:00 hPartizani - Kamza1-0thumbs_up.png
1207.11.201816:00 hKastrioti - Partizani1-2thumbs_up.png
1311.11.201819:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_up.png
1423.11.201816:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_down.png
1530.11.201820:00 hPartizani - Tirana- 
1608.12.201819:00 hTeuta - Partizani-