HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201721:00 hPartizani - Laci0-2thumbs_down.png
218.09.201721:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
323.09.201721:00 hSkenderbeu - Partizani2-0thumbs_down.png
402.10.201719:00 hPartizani - Lushnja0-0draw.png
512.10.201719:00 hTeuta - Partizani1-2thumbs_up.png
616.10.201719:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_up.png
722.10.201716:00 hVllaznia - Partizani0-1thumbs_up.png
829.10.201719:00 hPartizani - Flamurtari0-1thumbs_down.png
904.11.201716:00 hKamza - Partizani1-0thumbs_down.png
1016.11.201716:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_down.png
1120.11.201716:00 hKukësi - Partizani1-2thumbs_up.png
1227.11.201719:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
1303.12.201715:00 hLushnja - Partizani0-3thumbs_up.png
1410.12.201718:00 hPartizani - Teuta2-1thumbs_up.png
1517.12.201715:00 hLuftetari - Partizani5-0thumbs_down.png
1622.12.201715:00 hPartizani - Vllaznia3-1thumbs_up.png
1726.01.201819:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_down.png
1804.02.201818:00 hPartizani - Kamza2-1thumbs_up.png
1910.02.201819:00 hPartizani - Laci0-0draw.png
2019.02.201820:00 hPartizani - Kukësi1-3thumbs_down.png
2124.02.201819:00 hSkenderbeu - Partizani1-0thumbs_down.png
2228.02.201819:00 hPartizani - Lushnja6-0thumbs_up.png
2304.03.201819:00 hTeuta - Partizani1-1draw.png
2410.03.201819:00 hPartizani - Luftetari3-0thumbs_up.png
2514.03.201816:00 hVllaznia - Partizani0-0draw.png
2619.03.201819:00 hPartizani - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2701.04.201816:00 hKamza - Partizani0-1thumbs_up.png
2808.04.201816:00 hLaci - Partizani0-3thumbs_up.png
2914.04.201818:00 hKukësi - Partizani4-0thumbs_down.png
3023.04.201821:00 hPartizani - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3128.04.201818:00 hLushnja - Partizani1-1draw.png
3205.05.201821:00 hPartizani - Teuta1-3thumbs_down.png
3309.05.201818:00 hLuftetari - Partizani2-2draw.png
3413.05.201819:00 hPartizani - Vllaznia2-0thumbs_up.png
3519.05.201818:00 hFlamurtari - Partizani1-2thumbs_up.png
3623.05.201819:00 hPartizani - Kamza0-1thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit