HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201721:00 hTeuta - Luftetari2-1thumbs_down.png
217.09.201718:00 hLaci - Luftetari0-1thumbs_up.png
323.09.201716:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
430.09.201719:00 hFlamurtari - Luftetari0-0draw.png
512.10.201716:00 hLuftetari - Kamza1-2thumbs_down.png
616.10.201719:00 hPartizani - Luftetari2-0thumbs_down.png
721.10.201716:00 hLuftetari - Kukësi0-3thumbs_down.png
828.10.201719:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_down.png
904.11.201716:00 hLuftetari - Lushnja2-0thumbs_up.png
1015.11.201716:00 hLuftetari - Teuta2-3thumbs_down.png
1120.11.201716:00 hLuftetari - Laci1-1draw.png
1226.11.201716:00 hVllaznia - Luftetari2-1thumbs_down.png
1304.12.201715:00 hLuftetari - Flamurtari1-1draw.png
1410.12.201715:00 hKamza - Luftetari0-1thumbs_up.png
1517.12.201715:00 hLuftetari - Partizani5-0thumbs_up.png
1622.12.201715:00 hKukësi - Luftetari1-2thumbs_up.png
1726.01.201816:00 hLuftetari - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1804.02.201815:00 hLushnja - Luftetari0-0draw.png
1910.02.201819:00 hTeuta - Luftetari2-3thumbs_up.png
2018.02.201816:00 hLaci - Luftetari2-2draw.png
2125.02.201816:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
2201.03.201819:00 hFlamurtari - Luftetari0-1thumbs_up.png
2305.03.201816:00 hLuftetari - Kamza1-0thumbs_up.png
2410.03.201819:00 hPartizani - Luftetari3-0thumbs_down.png
2514.03.201816:00 hLuftetari - Kukësi2-1thumbs_up.png
2618.03.201819:00 hSkenderbeu - Luftetari2-1thumbs_down.png
2701.04.201816:00 hLuftetari - Lushnja2-0thumbs_up.png
2807.04.201816:00 hLuftetari - Teuta0-0draw.png
2914.04.201818:00 hLuftetari - Laci2-1thumbs_up.png
3021.04.201818:00 hVllaznia - Luftetari0-2thumbs_up.png
3128.04.201818:00 hLuftetari - Flamurtari2-1thumbs_up.png
3205.05.201818:00 hKamza - Luftetari0-0draw.png
3309.05.201818:00 hLuftetari - Partizani2-2draw.png
3413.05.201819:00 hKukësi - Luftetari2-2draw.png
3519.05.201818:00 hLuftetari - Skenderbeu3-1thumbs_up.png
3623.05.201819:00 hLushnja - Luftetari0-2thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit