HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for LushnjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201718:00 hLushnja - Vllaznia0-2thumbs_down.png
216.09.201721:00 hFlamurtari - Lushnja3-1thumbs_down.png
323.09.201716:00 hLushnja - Kamza0-0draw.png
402.10.201719:00 hPartizani - Lushnja0-0draw.png
512.10.201716:00 hLushnja - Kukësi0-2thumbs_down.png
615.10.201719:00 hSkenderbeu - Lushnja4-1thumbs_down.png
721.10.201716:00 hLushnja - Laci0-3thumbs_down.png
828.10.201716:00 hLushnja - Teuta2-1thumbs_up.png
904.11.201716:00 hLuftetari - Lushnja2-0thumbs_down.png
1022.11.201716:00 hVllaznia - Lushnja2-1thumbs_down.png
1119.11.201716:00 hLushnja - Flamurtari0-1thumbs_down.png
1226.11.201716:00 hKamza - Lushnja2-1thumbs_down.png
1303.12.201715:00 hLushnja - Partizani0-3thumbs_down.png
1409.12.201716:00 hKukësi - Lushnja1-3thumbs_up.png
1516.12.201715:00 hLushnja - Skenderbeu1-3thumbs_down.png
1622.12.201715:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_down.png
1726.01.201816:00 hTeuta - Lushnja2-2draw.png
1804.02.201815:00 hLushnja - Luftetari0-0draw.png
1910.02.201816:00 hLushnja - Vllaznia0-2thumbs_down.png
2018.02.201819:00 hFlamurtari - Lushnja2-0thumbs_down.png
2124.02.201816:00 hLushnja - Kamza2-3thumbs_down.png
2228.02.201819:00 hPartizani - Lushnja6-0thumbs_down.png
2304.03.201816:00 hLushnja - Kukësi1-2thumbs_down.png
2410.03.201819:00 hSkenderbeu - Lushnja3-1thumbs_down.png
2514.03.201816:00 hLushnja - Laci1-3thumbs_down.png
2618.03.201816:00 hLushnja - Teuta2-3thumbs_down.png
2701.04.201816:00 hLuftetari - Lushnja2-0thumbs_down.png
2807.04.201816:00 hVllaznia - Lushnja4-0thumbs_down.png
2914.04.201818:00 hLushnja - Flamurtari0-2thumbs_down.png
3021.04.201818:00 hKamza - Lushnja2-1thumbs_down.png
3128.04.201818:00 hLushnja - Partizani1-1draw.png
3205.05.201818:00 hKukësi - Lushnja2-1thumbs_down.png
3309.05.201818:00 hLushnja - Skenderbeu2-4thumbs_down.png
3413.05.201819:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_down.png
3519.05.201818:00 hTeuta - Lushnja6-2thumbs_down.png
3623.05.201819:00 hLushnja - Luftetari0-2thumbs_down.png