HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for KamzaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201718:00 hKukësi - Kamza1-0thumbs_down.png
218.09.201718:00 hKamza - Skenderbeu1-1draw.png
323.09.201716:00 hLushnja - Kamza0-0draw.png
401.10.201716:00 hKamza - Teuta1-1draw.png
512.10.201716:00 hLuftetari - Kamza1-2thumbs_up.png
616.10.201716:00 hKamza - Vllaznia1-0thumbs_up.png
722.10.201719:00 hFlamurtari - Kamza1-0thumbs_down.png
830.10.201716:00 hLaci - Kamza0-1thumbs_up.png
904.11.201716:00 hKamza - Partizani1-0thumbs_up.png
1016.11.201716:00 hKamza - Kukësi2-2draw.png
1119.11.201719:00 hSkenderbeu - Kamza1-1draw.png
1226.11.201716:00 hKamza - Lushnja2-1thumbs_up.png
1302.12.201716:00 hTeuta - Kamza0-1thumbs_up.png
1410.12.201715:00 hKamza - Luftetari0-1thumbs_down.png
1516.12.201715:00 hVllaznia - Kamza3-2thumbs_down.png
1622.12.201715:00 hKamza - Flamurtari0-3thumbs_down.png
1726.01.201816:00 hKamza - Laci3-1thumbs_up.png
1804.02.201818:00 hPartizani - Kamza2-1thumbs_down.png
1910.02.201816:00 hKukësi - Kamza0-1thumbs_up.png
2018.02.201816:00 hKamza - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
2124.02.201816:00 hLushnja - Kamza2-3thumbs_up.png
2228.02.201816:00 hKamza - Teuta1-2thumbs_down.png
2305.03.201816:00 hLuftetari - Kamza1-0thumbs_down.png
2410.03.201816:00 hKamza - Vllaznia0-0draw.png
2514.03.201819:00 hFlamurtari - Kamza2-2draw.png
2618.03.201816:00 hLaci - Kamza2-0thumbs_down.png
2701.04.201816:00 hKamza - Partizani0-1thumbs_down.png
2808.04.201816:00 hKamza - Kukësi0-1thumbs_down.png
2914.04.201821:00 hSkenderbeu - Kamza3-2thumbs_down.png
3021.04.201818:00 hKamza - Lushnja2-1thumbs_up.png
3129.04.201818:00 hTeuta - Kamza3-3draw.png
3205.05.201818:00 hKamza - Luftetari0-0draw.png
3309.05.201821:00 hVllaznia - Kamza0-0draw.png
3413.05.201819:00 hKamza - Flamurtari1-0thumbs_up.png
3519.05.201818:00 hKamza - Laci1-2thumbs_down.png
3623.05.201819:00 hPartizani - Kamza0-1thumbs_up.png