HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201216:30 hAda - Partizani0-1thumbs_up.png
208.09.201217:00 hPartizani - Butrinti0-3thumbs_down.png
315.09.201217:00 hElbasani - Partizani3-1thumbs_down.png
422.09.201217:00 hPartizani - Terbuni3-2thumbs_up.png
529.09.201217:00 hBurreli - Partizani1-2thumbs_up.png
606.10.201216:00 hPartizani - Dinamo3-2thumbs_up.png
713.10.201215:30 hIliria - Partizani1-1draw.png
822.10.201215:30 hPartizani - Pogradeci2-1thumbs_up.png
908.11.201215:30 hMamurras - Partizani3-0thumbs_down.png
1005.11.201215:00 hPartizani - Gramshi1-0thumbs_up.png
1114.11.201215:00 hHimara - Partizani1-1draw.png
1219.11.201215:00 hPartizani - Naftetari1-1draw.png
1324.11.201215:00 hKamza - Partizani0-2thumbs_up.png
1401.12.201215:00 hBeselidhja - Partizani1-2thumbs_up.png
1508.12.201218:00 hPartizani - Lushnja0-1thumbs_down.png
1609.02.201315:00 hPartizani - Ada1-1draw.png
1715.02.201316:30 hButrinti - Partizani1-2thumbs_up.png
1827.02.201316:30 hPartizani - Elbasani1-0thumbs_up.png
1903.03.201301:00 hTerbuni - Partizani1-0thumbs_down.png
2009.03.201316:30 hPartizani - Burreli2-1thumbs_up.png
2116.03.201315:00 hDinamo - Partizani0-1thumbs_up.png
2223.03.201316:30 hPartizani - Iliria1-0thumbs_up.png
2330.03.201316:30 hPogradeci - Partizani0-0draw.png
2408.04.201321:00 hPartizani - Mamurras3-2thumbs_up.png
2511.04.201317:00 hGramshi - Partizani0-1thumbs_up.png
2614.04.201317:00 hPartizani - Himara1-1draw.png
2722.04.201317:00 hNaftetari - Partizani1-2thumbs_up.png
2827.04.201316:00 hPartizani - Kamza1-2thumbs_down.png
2904.05.201318:00 hPartizani - Beselidhja1-1draw.png
3012.05.201318:00 hLushnja - Partizani2-2draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit