HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for TerbuniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201216:30 hTerbuni - Himara0-0draw.png
208.09.201217:00 hNaftetari - Terbuni0-0draw.png
315.09.201217:00 hTerbuni - Kamza3-1thumbs_up.png
422.09.201217:00 hPartizani - Terbuni3-2thumbs_down.png
529.09.201217:00 hTerbuni - Lushnja2-0thumbs_up.png
606.10.201216:00 hAda - Terbuni0-2thumbs_up.png
713.10.201215:30 hTerbuni - Butrinti2-0thumbs_up.png
820.10.201215:30 hElbasani - Terbuni0-0draw.png
927.10.201215:30 hTerbuni - Beselidhja1-1draw.png
1003.11.201215:00 hTerbuni - Burreli1-1draw.png
1110.11.201215:00 hDinamo - Terbuni1-3thumbs_up.png
1217.11.201215:00 hTerbuni - Iliria3-0thumbs_up.png
1324.11.201215:00 hPogradeci - Terbuni2-1thumbs_down.png
1401.12.201215:00 hTerbuni - Mamurras0-0draw.png
1508.12.201215:00 hGramshi - Terbuni1-0thumbs_down.png
1609.02.201315:00 hHimara - Terbuni2-2draw.png
1715.02.201316:30 hTerbuni - Naftetari2-0thumbs_up.png
1824.02.201316:30 hKamza - Terbuni0-2thumbs_up.png
1903.03.201301:00 hTerbuni - Partizani1-0thumbs_up.png
2009.03.201316:30 hLushnja - Terbuni3-1thumbs_down.png
2117.03.201315:00 hTerbuni - Ada2-2draw.png
2223.03.201316:30 hButrinti - Terbuni2-2draw.png
2330.03.201316:30 hTerbuni - Elbasani1-2thumbs_down.png
2406.04.201316:30 hBeselidhja - Terbuni2-0thumbs_down.png
2510.04.201317:00 hBurreli - Terbuni3-1thumbs_down.png
2613.04.201317:00 hTerbuni - Dinamo1-1draw.png
2722.04.201317:00 hIliria - Terbuni1-0thumbs_down.png
2827.04.201316:00 hTerbuni - Pogradeci2-0thumbs_up.png
2904.05.201318:00 hMamurras - Terbuni2-1thumbs_down.png
3011.05.201318:00 hTerbuni - Gramshi2-0thumbs_up.png