HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for HimaraIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201216:30 hTerbuni - Himara0-0draw.png
208.09.201217:00 hHimara - Burreli0-1thumbs_down.png
315.09.201217:00 hDinamo - Himara1-0thumbs_down.png
422.09.201217:00 hHimara - Iliria1-1draw.png
529.09.201217:00 hPogradeci - Himara3-1thumbs_down.png
607.10.201216:00 hHimara - Mamurras0-1thumbs_down.png
713.10.201215:30 hGramshi - Himara0-0draw.png
820.10.201215:30 hBeselidhja - Himara1-1draw.png
927.10.201215:30 hHimara - Naftetari1-1draw.png
1003.11.201215:00 hKamza - Himara2-3thumbs_up.png
1114.11.201215:00 hHimara - Partizani1-1draw.png
1217.11.201215:00 hLushnja - Himara2-0thumbs_down.png
1326.11.201215:00 hHimara - Ada2-1thumbs_up.png
1401.12.201215:00 hButrinti - Himara1-0thumbs_down.png
1508.12.201215:00 hHimara - Elbasani2-0thumbs_up.png
1609.02.201315:00 hHimara - Terbuni2-2draw.png
1715.02.201316:30 hBurreli - Himara1-0thumbs_down.png
1823.02.201316:30 hHimara - Dinamo1-1draw.png
1902.03.201316:00 hIliria - Himara2-1thumbs_down.png
2009.03.201316:30 hHimara - Pogradeci1-0thumbs_up.png
2116.03.201315:00 hMamurras - Himara1-2thumbs_up.png
2223.03.201316:30 hHimara - Gramshi1-0thumbs_up.png
2330.03.201316:30 hHimara - Beselidhja2-0thumbs_up.png
2406.04.201316:30 hNaftetari - Himara1-0thumbs_down.png
2510.04.201317:00 hHimara - Kamza4-1thumbs_up.png
2614.04.201317:00 hPartizani - Himara1-1draw.png
2722.04.201317:00 hHimara - Lushnja2-1thumbs_up.png
2827.04.201316:00 hAda - Himara1-0thumbs_down.png
2904.05.201318:00 hHimara - Butrinti1-0thumbs_up.png
3011.05.201318:00 hElbasani - Himara1-2thumbs_up.png