HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)11----------
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)1-1---------
 Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)11----------
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)11-1--------
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)------------
 Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)11----------
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)11----------
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)11----------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)11-1--------
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mladen BRKICMladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)11----------
 Julian MALOJulian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)1-1---------
 Eduart TANUSHAJEduart TANUSHAJ  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (40)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer