HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)99--------
0Bledar MALAJBledar MALAJ  - (-)----------
1Bledi VASHAKUBledi VASHAKU  Republika e Shqiperise08. Nentor 1981 (42)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (39)44-1--------
0Sadush DANAJSadush DANAJ  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)541---1-----
0Hamels HOXHAHamels HOXHA  Republika e Shqiperise02. Korrik 1992 (32)------------
0Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)------------
0Henri NDREKAHenri NDREKA  - (-)1111-11-1-----
0Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (38)99-1--------
0Edison XHIXHAEdison XHIXHA  - (-)------------
2Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)8711--2-----
4Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)1313--3-1-----
5Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)------------
15Bosko MILENKOVICBosko MILENKOVIC  Serbia, Republic of10. Korrik 1984 (40)12102---2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-7-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kleo LASKAKleo LASKA  - (-)------------
0Orges LINIOrges LINI  - (-)------------
0Erxhan MUCAErxhan MUCA  - (-)------------
0Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)1110115-1-----
0Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)1313--6-1--2--
6Saimir KASTRATISaimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)77-1--------
7Elio SHAZIVARIElio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)1055-1-2-----
8Erjon HOTIErjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (41)321-1-------
8Dragan TRAJKOVICDragan TRAJKOVIC  - (-)------------
17Denis MUSTAFARAJDenis MUSTAFARAJ  Republika e Shqiperise02. Prill 1985 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17-11--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)22-1--------
0Albion BLLOKUAlbion BLLOKU  Republika e Shqiperise29. Korrik 1983 (40)44-11-------
0Salvador GJONISalvador GJONI  - (-)------------
0Arber HALITIArber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)312---------
0Daniel JUBANIDaniel JUBANI  - (-)1-1---------
0Kelvin JUSHIKelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)------------
11Bledar MARASHIBledar MARASHI  Republika e Shqiperise03. Tetor 1990 (33)431-1-------
18Mishel BILBASHIMishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)109131-2-----
20Burhan EMERLLAHUBurhan EMERLLAHU  - (-)87134-1-----
22Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)871-1-2--1--
23Altin, LLOGAAltin, LLOGA  Macedonia, the former Yugoslav10. Nentor 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 25-16--3--
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Perparim DAIUPerparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ramadan SHEHURamadan SHEHU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer