HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
U19/ Greqi – Shqiperi 1-0
nga AlbaniaSoccer    E martë, 12 Nentor 2013 22:04    pdfShtypEmail
toli-i-kombetares-U-19Kombetarja Shqiptare U-19, ka humbur me Greqine 1-0, ne “Lovech Stadiom” te Bullgarise, ne ndeshjen e pare te Turneut Eliminator te Kampionatit Europian (grupi i 6), te kesaj kategorie moshe...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Valmir Berisha, 17 vjecari qe fitoi ‘Kepucen e Arte” ne kampionatin boteror
nga AlbaniaSoccer    E premte, 08 Nentor 2013 22:28    pdfShtypEmail
valmir berishaValmir Berisha ka fituar ‘Kepucen e Arte’ ne Kupen e Botes per 17 vjecaret. Ky kompeticion u zhvillia ne Emiratet e Bashkuara Arabe. Valmiri shenoi tre gola ndaj Argjentines U 17, per ti...
Lexo ma...
 
Euro 2015/ Shqiperi U17 – Finlande U17 0-0
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 23 Tetor 2013 16:06    pdfShtypEmail
Kombetarja U17Shqiperia pas barazimit me Finlanden ka prere nje bilete per ne “Elite Raund”. Kuqezinjte e vegjel nen drejtimin e Mustedanagic kane arritur te marrin nje barazim pa gola por aq u ka mjaftuar...
Lexo ma...
 
EURO 2015/ Shqiperi U17 – Bjellorusi U17 2-1
nga AlbaniaSoccer    E diel, 20 Tetor 2013 20:34    pdfShtypEmail
xhemal mustadanovicKombetarja e 17-vjecare ka fituar ne fund te takimit ndaj Bjellorusise duke mbajtur te ndezura shpresat per nje kualifikim te mundshem. Skuadra e drejtuar nga Xhemal Mustedanagic ka mundur miqte...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL