HOT NEWS
E shtunë, 13 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Harry Kane zbret golin nga qielli

SHQIPËRI: Berisha (C) I Gjimshiti, Veseli, Ismalji, Hysaj I Laci, Bare, Memolla I Uzuni, Cikalleshi, Broja .Trajner: Edi RejaANGLI: Anglia: Pope I Shaw, Maguire, Stones, Walker I Phillips, Rice, Foden

Enderr KUQ e ZI 2022

Enderr KUQ e ZI 2022Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshjen ne transfertë ndaj Andorrës më 25 mars, ndërsa më 28 mars Kuq e

Strakosha i shkel syrin Dortmundit

Strakosha i shkel syrin DortmunditAs Roman Bürki as Marvin Hitz nuk shkelqejne keto jave ne porten e Borussia Dortmund.Veshtrimi i drejtuesve te klubit shkon drejt veres me shpresen per nje

Shqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe Uzuni

Per here te pare ne histori Kombetarja KUQ e ZI zbret ne fushe ne një ndeshje zyrtare ndaj San Marinos.San Marino, perfaqesuesja e vendit te fundit ne renditjen e FIFA-s

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e Rinit

Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e RinitRruga që familja Rexhbecaj bëri nga fshati i vogël malor Gjonaj për në Gjermani në vitin 1999 ishte e pazakontë, Elvisi së

Bundesliga Liga e "Kampioneve te Botes"

Bundesliga Liga e „Kampioneve te Botes"Vendimi i Shkodran Mustafit per te kaluar nga Arsenali te FC Schalke, ne momentin e fundit te Merkatos se janarit 2021, i dhuroi Bundesliges vendin

Armand Duka deshiron te vazhdoje udhetimin ne UEFA !

Armand Duka deshiron te vazhdoje udhetimin ne UEFA !     UEFA ka shpallur sot listën përfundimtare të kandidaturave për poziten e Presidentit të UEFA-s dhe anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv të

Harry Kane zbret golin nga qielliEnderr KUQ e ZI 2022Strakosha i shkel syrin DortmunditShqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe UzuniElvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e RinitBundesliga Liga e "Kampioneve te Botes"Armand Duka deshiron te vazhdoje udhetimin ne UEFA !
 • Shqiperia
 • Kosova
 • Maqedonia

Error: Any articles to show

Error: Any articles to show

 • 0
 • 1
prev
next

Ne fokus/ Shkendija barazon me Vardarin,

Ne kryefjalen e javes ne Maqedoni, tifozet maqedonas kane share dhe ofenduar ne korr shqiptaret. Ndeshja mes Vardarit dhe Shkendijes eshte mbyllur ne barazim 0-0 ndersa ne ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me

Trajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shk

Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shkendija shkarkon trajnerin G

Pas humbjes se thelle 0-5 me Rabotnickin diten e Shtune ne takimin per Kampionat, si dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonise ne cerekfinale, drejtuesit e Shkendise ka ...

Lexo me shume

Legjionaret/ Agim Ibrahimi transferohet

Futbollisti shqiptar Agim Ibraimi eshte huazuar nga klubi i tij NK Maribor tek skuadra e Serie A, Kaljari. 25 vjecari i cili luan me kombetaren e Maqedonise ...

Lexo me shume

Maqedoni/ Shkëndija 79 e fillon sezonin

Sot ka filluar edhe Kampionati i Maqedonise per sezonin e ri 2013-14. Te dyja skuadrat shqiptare, Renova dhe Shkendija nuk paten nje dite te kendshme. Renova barazoi ...

Lexo me shume

Menu e shpejte

bluza4

LiveScore

statistikat

Albania Team in Euro 2016

Blini fanellen e kombetares ShqiptareNdiqni ndeshjet liveStatistikat nga Futbollit ShqiptarApplikacioni mobile per Shqiperine ne Euro 2016

Error: Any articles to show

 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Nuk ka asnje ndeshje live
Nuk ka asnje ndeshje live
Nuk ka asnje ndeshje live

Ndeshjet e Shqiperise

Nuk ka asnje ndeshje live

Superliga Renditja

#EkipiNdPike
1Tirana3670
2Kukësi3666
3Laci3664
4Skenderbeu3658
5Teuta3655
6Partizani3653
7Bylis3651
8Vllaznia3646
9Flamurtari3616
10Luftetari3614

Renditja Kosove

#EkipiNdPike
1TREPCA 892254
2FERONIKELI2348
3PRISHTINA2345
4KF LLAPI2240
5BESA2237
6GJILAN2230
7DRENICA2328
8LIRIA2225
9FERIZAJ2321
10DRITA2221
11TREPCA2213
12HAJVALIA227

Kategoria 1 - Grupi A

#EkipiNdPike
1Vllaznia1844
2Erzeni1832
3Beselidhja1830
4Dinamo1827
5Korabi1827
6Veleciku1825
7Burreli1824
8Shenkolli1820
9Iliria1819
10Vora1810

Kategoria 1 - Grupi B

#EkipiNdPike
1Bylis1842
2Besa1835
3Egnatia1829
4Lushnja1827
5Oriku1827
6Pogradeci1826
7Tomori1823
8Apolonia1820
9Elbasani1812
10Turbina189

Lajmet e Fundit

  Lajmet me te lexuara

   Komentet e fundit