HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

Futbolli Shqiptar

Diskutime rreth futbollit shqiptar.
Diskutime rreth kombetares shqiptare.
1Topics1Replies
by tigri-verdheblu
14 years 5 months ago
Superliga Shqiptare 2009-10
4Topics22Replies
by kijevo
12 years 7 months ago
Kupa e Republikes
1Topics0Replies
by Fkvllaznia
14 years 1 week ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Kosove.
26Topics36Replies
by SPORTIKOMBETAR
11 years 11 months ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Maqedoni.
0Topics0Replies No Posts
Time to create page: 0.035 seconds

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit