HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 13 Nentor 2018
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
 • Page:
 • 1
 • 2

Topics in Category: Kampionati i Kosoves

24 Replies emo
Topic started 7 years 2 months ago by SPORTIKOMBETAR
53.3k Views
0 Replies emo
Topic started 7 years 3 months ago by SPORTIKOMBETAR
4703 Views
0 Replies emo 3726 Views
1 Replies emo
Topic started 7 years 7 months ago by SPORTIKOMBETAR
4868 Views
0 Replies emo 3710 Views
1 Replies emo 4260 Views
1 Replies emo 3631 Views
0 Replies emo 2844 Views
0 Replies emo 3019 Views
0 Replies emo 3467 Views
3 Replies emo 4777 Views
0 Replies emo 2888 Views
6 Replies emo
Topic started 8 years 3 weeks ago by SPORTIKOMBETAR
 • Page:
 • 1
 • 2
12.3k Views
0 Replies emo 3203 Views
0 Replies emo 2785 Views
0 Replies emo 3006 Views
0 Replies emo 2973 Views
0 Replies emo 2758 Views
0 Replies emo 2747 Views
0 Replies emo 2768 Views
 • Page:
 • 1
 • 2
Time to create page: 0.110 seconds