HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#169

Java 7 28.09.2011Zgjidh javën:

Hysi-Trepça'891:0
Lepenci-Vëllaznimi0:1
Trepça-Drita1:1
Besa-Drenica2:0
Gjilani-Liria2:1
KEK-u-Prishtina0:1

Renditja
1.Prishtina752013:517
2.Drita73408:413
3.Vëllaznimi73408:413
4.Trepça'89732211:911
5.Trepça73226:611
6.Hysi731310:710
7.Lepenci72233:58
8.Besa72149:107
9.Drenica71426:77
10.Gjilani72147:117
11.Liria72054:106
12.KEK-u71156:134
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#170

The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#171

Raiffeisen Superliga e Kosoves Java e 7-te
Liria - KEK-u 0:1 golashenues Berbatovci'32 (Perfundon Pjesa e pare)
Drita - Besa 1:0 golashenues Osmani'14 (Perfundon Pjesa e pare)
Drenica - Gjilani 0:0 kjo ndeshje ka fillu me 35 minuta vones
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#172

Rezultatet - Java 8 01-02.10.2011

Trepça'89-Prishtina1:0
Liria-KEK-u0:2
Drenica-Gjilani2:1
Drita-Besa5:1
Vëllaznimi-Trepça2:1
Hysi-Lepenci1:1

Renditja
1.Prishtina852113:617
2.Drita844013:516
3.Vëllaznimi844010:516
4.Trepça'89842212:914
5.Hysi832311:811
6.Trepça83237:811
7.Drenica82428:810
8.Lepenci82334:69
9.Besa821510:157
10.Gjilani82158:137
11.KEK-u82158:137
12.Liria82064:126
Last Edit: 9 years 6 months ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#173

Raiffeisen Superliga 2011-2012
Rezultatet - Java 9-te 11-12.10.2011
Lepenci - Trepça'89 1 : 1
Trepça - Hysi 3 : 0
BES Besa - Vëllaznimi 1 : 0
Gjilani - Drita 0 : 1
KEK-u - Drenica 3 : 1
Prishtina - Liria 2 : 0

Renditja
1.Prishtina 9 6 2 1 15:6 20
2.Drita 9 5 4 0 14:5 19
3.Vëllaznimi 9 4 4 1 10:6 16
4.Trepça'89 9 4 3 2 13:10 15
5.Trepça 9 4 2 3 10:8 14
6.Hysi 9 3 2 4 11:11 11
7.Drenica 9 2 4 3 9:11 10
8.Lepenci 9 2 4 3 5:7 10
9.KEK-u 9 3 1 5 11:14 10
10.Besa 9 3 1 5 11:15 10
11.Gjilani 9 2 1 6 8:14 7
12.Liria 9 2 0 7 4:14 6
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 20129 years 6 months ago#174

Raiffeisen SUPERLIGA, java e 10-të:
E diel, 16.10.2011 nga ora 15.00:
Drenica-Prishtina, Hajriz Hajdari, Arm. Latifi, B. Morina
Hysi-Besa, Muhedin Ferati, S. Berisha, N. Rraci
Lepenci-Trepça, Zymer Berisha, S. Krasniqi, A. Latifi
Vëllaznimi-Gjilani, Fatmir Tahiri, E. Baliqi, L. Muhadri
Trepça ‘89-Liria, Sokol Domi, A. Rexhepi, B. Këpuska
Drita-KEK-u, Bejtë Fejzullahu, B. Selimaj, F. Berisha.

Te gjitha ndeshjet zhvillohen diten e Diell
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.062 seconds