HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

Futbolli Shqiptar

Diskutime rreth futbollit shqiptar.
Diskutime rreth kombetares shqiptare.
1Topics1Replies
by tigri-verdheblu
13 years 4 months ago
Superliga Shqiptare 2009-10
4Topics22Replies
by kijevo
11 years 6 months ago
Kupa e Republikes
1Topics0Replies
by Fkvllaznia
12 years 11 months ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Kosove.
26Topics36Replies
by SPORTIKOMBETAR
10 years 10 months ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Maqedoni.
0Topics0Replies No Posts

Te ndryshme

Tema te ndryshme nga futbolli i huaj.
Diskutime rreth kampionatit Boteror Afrika 2010 si edhe lojes se parashikimeve.
0Topics0Replies No Posts

Who Is Online

Total users online: 0 Members and 1750 Guests Online
Legend:  Site Administrator Global Moderator Moderator Banned User Guest
  • Total Messages: 91 | Total Subjects: 32
  • Total Sections: 2 | Total Categories: 6
  • Today Open: 0 | Yesterday Open: 0
  • Today Total Answer: 0 | Yesterday Total Answer: 0
Time to create page: 0.066 seconds