HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

Profile for Robert (kijevo)

kijevo's Avatar
 • OFFLINE
 • Rank: Fresh Boarder
 • Register Date: 09 Kor 2011
 • Last Visit Date: 18 Kor 2011
 • Time Zone: GMT +1:00
 • Local Time: 11:15
 • Posts: 1
 • Profile Views: 4032
 • Karma: 0
 • Location: Unknown
 • Gender: Unknown
 • Birthdate: Unknown

Signature

Posts

Recent Posts

No Posts
Time to create page: 0.045 seconds