HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: KALENDARI I GARAVE TE LIGES SE PARE 2011-2012

KALENDARI I GARAVE TE LIGES SE PARE 2011-201210 years 9 months ago#149

Kalendari i Ligës së Parë - stinori vjeshtor

Java 1
Ferronikeli-Sharri
Fushë Kosova-Llapi
Flamurtari-Ulpiana
Rahoveci-Hajvalia
Ballkani-Vitia
Kosova (V)-Istogu
Deçani-Ferizaj
2 Korriku-Ramiz Sadiku

Java 2
Sharri-Ramiz Sadiku
Ferizaj-2 Korriku
Istogu-Deçani
Vitia-Kosova (V)
Hajvalia-Ballkani
Ulpiana-Rahoveci
Llapi-Flamurtari
Ferronikeli-Fushë Kosova

Java 3
Fushë Kosova-Sharri
Flamurtari-Ferronikeli
Rahoveci-Llapi
Ballkani-Ulpiana
Kosova (V)-Hajvalia
Deçani-Vitia
2 Korriku-Istogu
Ramiz Sadiku-Ferizaj

Java 4
Sharri-Ferizaj
Istogu-Ramiz Sadiku
Vitia-2 Korriku
Hajvalia-Deçani
Ulpiana-Kosova (V)
Llapi-Ballkani
Ferronikeli-Rahoveci
Fushë Kosova-Flamurtari

Java 5
Flamurtari-Sharri
Rahoveci-Fushë Kosova
Ballkani-Ferronikeli
Kosova (V)- Llapi
Deçani-Ulpiana
2 Korriku-Hajvalia
Ramiz Sadiku-Vitia
Ferizaj-Istogu

Java 6
Sharri-Istogu
Vitia-Ferizaj
Hajvalia-Ramiz Sadiku
Ulpiana-2 Korriku
Llapi-Deçani
Ferronikeli-Kosova (V)
Fushë Kosova-Ballkani
Flamurtari-Rahoveci

Java 7
Rahoveci-Sharri
Ballkani-Flamurtari
Kosova (V)-Fushë Kosova
Deçani-Ferronikeli
2 Korriku-Llapi
Ramiz Sadiku-Ulpiana
Ferizaj-Hajvalia
Istogu-Vitia

Java 8
Sharri-Vitia
Hajvalia-Istogu
Ulpiana-Ferizaj
Llapi-Ramiz Sadiku
Ferronikeli-2 Korriku
Fushë Kosova-Deçani
Flamurtari-Kosova (V)
Rahoveci-Ballkani

Java 9
Ballkani-Sharri
Kosova (V)-Rahoveci
Deçani-Flamurtari
2 Korriku-Fushë Kosova
Ramiz Sadiku-Ferronikeli
Ferizaj-Llapi
Istogu-Ulpiana
Vitia-Hajvalia

Java 10
Sharri-Hajvalia
Ulpiana-Vitia
Llapi-Istogu
Ferronikeli-Ferizaj
Fushë Kosova-Ramiz Sadiku
Flamurtari-2 Korriku
Rahoveci-Deçani
Ballkani-Kosova (V)

Java 11
Kosova (V)-Sharri
Deçani-Ballkani
2 Korriku-Rahoveci
Ramiz Sadiku-Flamurtari
Ferizaj-Fushë Kosova
Istogu-Ferronikeli
Vitia-Llapi
Hajvalia-Ulpiana

Java 12
Sharri- Ulpiana
Llapi-Hajvalia
Ferronikeli-Vitia
Fushë Kosova-Istogu
Flamurtari-Ferizaj
Rahoveci-Ramiz Sadiku
Ballkani-2 Korriku
Kosova (V)-Deçani

Java 13
Deçani-Sharri
2 Korriku-Kosova (V)
Ramiz Sadiku-Ballkani
Ferizaj-Rahoveci
Istogu-Flamurtari
Vitia-Fushë Kosova
Hajvalia-Ferronikeli
Ulpiana-Llapi

Java 14
Sharri-Llapi
Ferronikeli-Ulpiana
Fushë Kosova-Hajvalia
Flamurtari-Vitia
Rahoveci-Istogu
Ballkani-Ferizaj
Kosova (V)-Ramiz Sadiku
Deçani-2 Korriku

Java 15
2 Korriku-Sharri
Ramiz Sadiku-Deçani
Ferizaj-Kosova (V)
Istogu-Ballkani
Vitia-Rahoveci
Hajvalia-Flamurtari
Ulpiana-Fushë Kosova
Llapi-Ferronikeli
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.038 seconds