HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 9

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 911 years 7 months ago#68

Java 9-te 02-03.10.2010

Rezulltatet
Drenica - Trepça'89 2 : 1
Liria - Ferizaj 3 : 0
Prishtina - Ballkani 3 : 0
Vëllaznimi - Trepça 2 : 0
Besa - KEK-u 2 : 0
Hysi - Flamurtari 4 : 2

Renditja
1 .Hysi 9 5 2 2 21:11 10 17
2 . Prishtina 9 5 2 2 13:9 4 17
3 . Besa 9 5 1 3 18:9 9 16
4 . KEK-u 9 4 2 3 11:8 3 14
5 . Trepça'89 9 4 2 3 7:6 1 14
6.Liria 9 3 3 3 15:14 1 12
7 . Vëllaznimi 9 3 2 4 12:14 -2 11
8 .Drenica 9 3 2 4 7:11 -4 11
9 .Trepça 9 2 4 3 10:11 -1 10
10.Ballkani 9 2 4 3 8:11 -3 10
11.Flamurtari 9 1 5 3 9:13 -4 8
12.Ferizaj 9 1 3 5 8:22 -14 6
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.032 seconds