HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 10

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1011 years 9 months ago#69

Java 10 13.10.2010
Hysi - Besa 3 : 1
KEK-u - Vëllaznimi 1 : 1
Trepça - Liria 1 : 0
Ferizaj - Prishtina 1 : 1
Ballkani - Drenica 1 : 0
1 Flamurtari - Trepça'89 1 : 0

Renditja
1.Hysi 10 6 2 2 24:12 12 20
2.Prishtina 10 5 3 2 14:10 4 18
3.Besa 10 5 1 4 19:12 7 16
4.KEK-u 10 4 3 3 12:9 3 15
5.Trepça'89 10 4 2 4 7:7 0 14
6.Trepça 10 3 4 3 11:11 0 13
7.Ballkani 10 3 4 3 9:11 -2 13
8.Liria 10 3 3 4 15:15 0 12
9.Vëllaznimi 10 3 3 4 13:15 -2 12
10.Flamurtari 10 2 5 3 10:13 -3 11
11.Drenica 10 3 2 5 7:12 -5 11
12.Ferizaj 10 1 4 5 9:23 -14 7
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.034 seconds