HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Kupa e Kosoves 2010 - 2011

Kupa e Kosoves 2010 - 201111 years 1 month ago#145

Orari i ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës, të cilat zhvillohen me 13/14.04.2011 në ora 15.00


E mërkurë
Ulpiana – Prishtina (K.Vula, G.Shala, F.Brahushi)
Besa – Ferizaj (I.Shuleta, E.Baliqi, L.Cena)
2 Korriku – Gjilani (Z.Qorraj, M.Baliu, B.Këpuska)E enjte
Liria – Flamurtari (A.Kastrati, A.Latifi, N.Rraci)
The administrator has disabled public write access.

Re: Kupa e Kosoves 2010 - 201111 years 1 month ago#146

Rezultatet
E mërkurë
Ulpiana-Prishtina 0:4
Besa-Ferizaj 3:1
2 Korriku-Gjilani 0:0, pas vazhdimeve 0:1

E enjte
Liria-Flamurtari

Tashte me dihen 3 gjysemfinalistet e pare: Prishtina,Besa dhe Gjilani.
Last Edit: 11 years 1 month ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.031 seconds