HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 19

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1911 years 1 month ago#138

Drenica - Flamurtari 2 : 1
Liria - Ballkani 3 : 0
Prishtina - Trepça'89 1 : 0
Besa - Trepça 2 : 2
Hysi - KEK-u 3 : 2
Vëllaznimi - Ferizaj te henen

Renditja
1.Prishtina 19 14 3 2 34:13:00 21 45
2.Hysi 19 11 3 5 41:25:00 16 36
3.Besa 19 8 6 5 31:21:00 10 30
4.Liria 19 8 5 6 30:23:00 7 29
5.Trepça 19 7 7 5 27:24:00 3 28
6.Trepça'89 19 7 4 8 24:26:00 -2 25
7.KEK-u 19 7 4 8 26:29:00 -3 25
8.Drenica 19 6 4 9 21:25 -4 22
9.Flamurtari 19 5 5 9 26:31:00 -5 20
10.Ballkani 19 4 7 8 20:28 -8 19
11.Vëllaznimi 18 5 4 9 23:34 -11 19
12.Ferizaj 18 3 4 11 15:39 -24 13
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.032 seconds