HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 7

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 711 years 9 months ago#66

Java e 7-te 18-19.09.2010
Prishtina - Drenica 0:0
Liria - Trepça'89 0:0
Vëllaznimi - Ballkani 2:1
Besa - Ferizaj 7:0
Hysi - Trepça 2:2
KEK-u - Flamurtari 3:0
Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. KEK-u 7 4 2 1 10:4 6 14
2. Prishtina 7 4 2 1 10:8 2 14
3. Besa 7 4 1 2 16:7 9 13
4. Hysi 7 3 2 2 15:7 8 11
5. Trepça'89 7 3 2 2 5:4 1 11
6. Ballkani 7 2 3 2 7:7 0 9
7. Liria 7 2 2 3 11:13 -2 8
8. Drenica 7 2 2 3 5:8 -3 8
9. Trepça 7 1 4 2 8:9 -1 7
10. Vëllaznimi 7 2 1 4 9:13 -4 7
11. Flamurtari 7 0 5 2 5:9 -4 5
12. Ferizaj 7 1 2 4 7:18 -11 5
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.033 seconds