HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: KALENDARI I GARAVE TE RAIFFEISE SUPERLIGES 2011/12

KALENDARI I GARAVE TE RAIFFEISE SUPERLIGES 2011/1210 years 11 months ago#148

Kalendari i rrethit të parë në stinorin vjeshtor të Raiffeisen Superligës

Java 1
Drenica - Treoça’89
Drita - Liria
Vëllaznimi - Prishtina
Hysi - KEK-u
Lepenci - Gjilani
Trepça - Besa

Java 2
Trepça ’89 - Besa
Gjilani - Trepça
KEK-u - Lepenci
Prishtina - Hysi
Liria - Vëllaznimi
Drenica - Drita

Java 3
Drita - Trepça ‘89
Vëllaznimi - Drenica
Hysi - Liria
Lepenci - Prishtina
Trepça - KEK-u
Besa - Gjilani

Java 4
Trepça ’89 - Gjilani
KEK-u - Besa
Prishtina - Trepça
Liria - Lepenci
Drenica - Hysi
Drita - Vëllaznimi

Java 5
Vëllaznimi - Trepça ‘89
Hysi - Drita
Lepenci - Drenica
Trepça - Liria
Besa - Prishtina
Gjilani - KEK-u

Java 6
Trepça ’89 - KEK-u
Prishtina - Gjilani
Liria - Besa
Drenica - Trepça
Drita - Lepenci
Vëllaznimi - Hysi

Java 7
Hysi - Trepça ‘89
Lepenci - Vëllaznimi
Trepça - Drita
Besa - Drenica
Gjilani - Liria
KEK-u - Prishtina

Java 8
Trepça ’89 - Prishtina
Liria - KEK-u
Drenica - Gjilani
Drita - Besa
Vëllaznimi - Trepça
Hysi - Lepenci

Java 9
Lepenci - Trepça ‘89
Trepça - Hysi
Besa - Vëllaznimi
Gjilani - Drita
KEK-u - Drenica
Prishtina - Liria

Java 10
Trepça ’89 - Liria
Drenica - Prishtina
Drita - KEK-u
Vëllaznimi - Gjilani
Hysi - Besa
Lepenci - Trepça

Java 11
Trepça - Trepça ’89
Besa - Lepenci
Gjilani - Hysi
KEK-u - Vëllaznimi
Prishtina - Drita
Liria - Drenica
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.034 seconds