HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 20

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2012 years 2 months ago#139

Rezultatet - Java 20 (19/03/2011 - 20/03/2011)

Trepça'89 - Drenica 2 : 1
Ferizaj - Liria 1 : 1
Ballkani - Prishtina 1 : 0
Trepça - Vëllaznimi 2 : 0
KEK-u - Besa 4 : 2
Flamurtari - Hysi 0 : 3

Nr Skuadra Ndeshje Fitore Barazim Humbje Gol. Dif. Pikët
1.Prishtina 20 14 3 3 34:14:00 20 45
2.Hysi 20 12 3 5 44:25:00 19 39
3.Trepça 20 8 7 5 29:24:00 5 31
4.Besa 20 8 6 6 33:25:00 8 30
5.Liria 20 8 6 6 31:24:00 7 30
6.KEK-u 20 8 4 8 30:31:00 -1 28
7.Trepça'89 20 8 4 8 26:27:00 -1 28
8.Drenica 20 6 4 10 22:27 -5 22
9.Ballkani 20 5 7 8 21:28 -7 22
10.Vëllaznimi 20 6 4 10 26:36:00 -10 22
11.Flamurtari 20 5 5 10 26:34:00 -8 20
12.Ferizaj 20 3 5 12 16:43 -27 14
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds