HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 16

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1612 years 4 months ago#85

Raiffeisen SUPERLIGA, Java e 16-të:
E SHTUNË,13.11.2010
DRENICA-VËLLAZNIMI, Ergin Janovaliu, E. Baliqi, N. Rraci

E DIEL, 14.11.2010
PRISHTINA-LIRIA, Muhedin Ferati, M. Aliu, F. Agërbashi,
TREPÇA 89-BESA,Bejtë Fejzullahu, A. Latifi, B. Këpuska,
BALLKANI-HYSI, Sokol Domi, G. Shala, F. Berisha,
FERIZAJ-KEK-u, Hajriz Hajdari, B. Selimaj, E. Zeqiri,
FLAMURTARI-TREPÇA, Artan Hoxhaj, Z. Miranaj, Artan Latifi.
Ndeshjet fillojnë në orën 13:00.
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1612 years 4 months ago#86

Drenica mposhti Vllaznimin me rezulltat te lart 6:1

Drenica - Vllaznimi 6:1
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1612 years 4 months ago#92

6 videot e superliges se Kosoves


Java 16-te
Drenica - Vëllaznimi 6 : 1
Prishtina - Liria 1 : 0
Trepça'89 - Besa 1 : 1
Ballkani - Hysi 1 : 2
Ferizaj - KEK-u 2 : 1
Flamurtari - Trepça 3 : 1

Renditja
1.Prishtina 16 11 3 2 28:11 17 36
2. Hysi 16 9 3 4 36:21 15 30
3.Besa 16 7 4 5 28:19 9 25
4.Liria 16 7 4 5 27:22 5 25
5.Trepça 16 6 5 5 21:19 2 23
6.Trepça'89 16 6 4 6 21:22 -1 22
7.KEK-u 16 6 3 7 20:23 -3 21
8.Flamurtari 16 5 5 6 22:24 -2 20
9.Drenica 16 5 3 8 19:22 -3 18
10.Vëllaznimi 16 4 4 8 19:30 -11 16
11.Ballkani 16 3 6 7 18:24 -6 15
12.Ferizaj 16 3 4 9 15:37 -22 13
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1612 years 1 month ago#128

RAIFFEISEN SUPERLIGA 2010 - 2011
Java e 17-te 20-21-22.11.2010
KEK-uTrepça22
HysiFerizaj10
BesaBallkani00
VëllaznimiTrepça'8932
LiriaDrenica00
PrishtinaFlamurtari32
NrTABELANFBHGolatP-MPiket
1Prishtina17123231131839
2Hysi17103437301733
3Besa177552819926
4Liria177552722526
5Trepça176652321224
6KEK-u176472225-322
7Trepça'89176472326-322
8Flamurtari175572427-320
9Drenica175481922-319
10Vëllaznimi175482232-1019
11Ballkani173771824-616
12Ferizaj1734101538-2513
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.060 seconds