HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 12

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#71

Orari i ndeshjeve dhe treshet e gjyqtarëve
Raiffeisen Superliga, java e 12-të:
e shtunë, në orën 14.00
LIRIA-HYSI, Idriz Kelmendi, Zymer Berisha, Faton Brahushi,
DRENICA-TREPÇA, Përparim Hasani, Zekë Miranaj, Fatlum Berisha,

e diel, në orën 14.00
VËLLAZNIMI-BESA, Muhedin Ferati, Arton Latifi, Nazim Ibrahimi,
PRISHTINA-KEK-u, Artan Hoxhaj, FatmirTahiri, Nazmi Rraci,
FLAMURTARI-BALLKANI, Kreshnik Vula, Erduan Baliqi, Edmond Zeqiri,
TREPÇA ‘89-FERIZAJ, Sokol Domi, Gramos Shala, Lumturie Muhadri.
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#72

Java e 12-te e shtune
Liria - Hysi 3:1 (Pas 45 minutave te para),
Drenica - Trepça 1:1 (Pas 45 minutave te para),
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#73

Superliga KS Liria - Hysi 3:2
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#74

Drenica - Trepça 1:2 min'74
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#75

Rezulltatet perfundimtare:
Liria - Hysi 3:2
Drenica - Trepça 1:2
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1211 years 6 months ago#76

Java e 12-te 23-24.10.2010
Vëllaznimi - Besa 0:0
Liria - Hysi 3:2
Prishtina - KEK-u 4:0
Drenica - Trepça 1:2
Trepça'89 - Ferizaj 5:2
Flamurtari - Ballkani 4:3
Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. Prishtina 12 7 3 2 21:11 10 24
2. Hysi 12 7 2 3 28:15 13 23
3. Besa 12 6 2 4 23:13 10 20
4. Liria 12 5 3 4 21:17 4 18
5. Trepça'89 12 5 3 4 15:13 2 18
6. Trepça 12 4 4 4 14:15 -1 16
7. KEK-u 12 4 3 5 12:16 -4 15
8. Ballkani 12 3 5 4 15:18 -3 14
9. Flamurtari 12 3 5 4 15:20 -5 14
10. Drenica 12 4 2 6 9:14 -5 14
11. Vëllaznimi 12 3 4 5 14:17 -3 13
12. Ferizaj 12 1 4 7 11:29 -18 7
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.037 seconds