HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 18

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1811 years 5 months ago#137

Rezultatet - Java 18 06/03/2011
Flamurtari - KEK-u 1 : 2
Trepça - Hysi 2 : 1
Ferizaj - Besa 0 : 1
Ballkani - Vëllaznimi 2 : 1
Trepça'89 - Liria 1 : 0
Drenica - Prishtina 0 : 2 (E Merkur 08.03.2011

Renditja
1.Prishtina 18 13 3 2 33:13 21 42
2.Hysi 18 10 3 5 38:23 15 33
3.Besa 18 8 5 5 29:19 10 29
4.Trepça 18 7 6 5 25:22 3 27
5.Liria 18 7 5 6 27:23 4 26
6.Trepça'89 18 7 4 7 24:25 -1 25
7.KEK-u 18 7 4 7 24:26 -2 25
8.Flamurtari 18 5 5 8 25:29 -4 20
9.Ballkani 18 4 7 7 20:25 -5 19
10.Drenica 18 5 4 9 19:24 -5 19
11 .Vëllaznimi 18 5 4 9 23:34 -11 19
12.Ferizaj 18 3 4 11 15:39 -24 13
Last Edit: 11 years 5 months ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.031 seconds