HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 8

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 811 years 7 months ago#67

Java e 8-te 25-26.09.2010
KEK-u - Hysi 1 : 2
Trepça - Besa 2 : 0
Ferizaj - Vëllaznimi 1 : 1
Ballkani - Liria 1 : 1
Trepça'89 - Prishtina 1 : 0
Flamurtari - Drenica 2 : 0

Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. Hysi 8 4 2 2 17 : 8 9 14
2. KEK-u 8 4 2 2 11 : 6 5 14
3. Trepça'89 8 4 2 2 6 : 4 2 14
4. Prishtina 8 4 2 2 10 : 9 1 14
5. Besa 8 4 1 3 16 :9 7 13
6. Trepça 8 2 4 2 10 : 9 1 10
7. Ballkani 8 2 4 2 8 : 8 0 10
8. Liria 8 2 3 3 12 : 14 -2 9
9. Flamurtari 8 1 5 2 7 : 9 -2 8
10. Vëllaznimi 8 2 2 4 10 : 14 -4 8
11. Drenica 8 2 2 4 5 : 10 -5 8
12. Ferizaj 8 1 3 4 8 : 19 -11 6
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.030 seconds