HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 22

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2211 years 1 month ago#142

Java e 22-te 02-03.04.2011
Ferizaj - Drenica 2 : 0
KEK-u - Liria 4 : 2
Ballkani - Trepça'89 1 : 1
Trepça - Prishtina 1 : 1
Hysi - Vëllaznimi 2 : 1
Flamurtari - Besa 1 : 0

Nr Skuadra Ndeshje Fitore Barazim Humbje Gol. Dif. Pikët
1.Prishtina 22 15 4 3 38:16:00 22 49
2.Hysi 22 13 3 6 48:29:00 19 42
3.Besa 22 9 6 7 36:28:00 8 33
4.Liria 22 9 6 7 36:29:00 7 33
5.Trepça 22 8 8 6 31:28:00 3 32
6.KEK-u 22 9 5 8 35:34:00 1 32
7.Trepça'89 22 9 5 8 30:29:00 1 32
8.Drenica 22 7 4 11 24:29:00 -5 25
9.Flamurtari 22 6 5 11 28:37:00 -9 23
10.Ballkani 22 5 8 9 22:31 -9 23
11.Vëllaznimi 22 6 5 11 28:39:00 -11 23
12.Ferizaj 22 4 5 13 19:46 -27 17
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2211 years 1 month ago#143

The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.042 seconds