HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 21

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2111 years 4 months ago#140

Orari i takimeve, Superliga, java e 21, dita e zhvillimit: 30.03.2011 në ora 14.00
E mërkurë
Besa – Hysi (M.Ferati, M.Baliu, F.Brahushi)
Liria – Trepça (S.Domi, G.Shala, L.Cena)
Vëllaznimi – KEK-u (P.Hasani, A.Peshteri, Artan Latifi)
Trepça ’89 – Flamurtari (I.Kelmendi, Armend Latifi, F.Berisha)
Drenica – Ballkani (Z.Qorraj, S.Krasniqi, N.Rraci)
Prishtina – Ferizaj (H.Hajdari, S.Berisha, M.Rrahimi)
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 2111 years 4 months ago#141

Rezultatet - Java 21

Besa - Hysi 3 : 2
Vëllaznimi - KEK-u 1 : 1
Liria - Trepça 3 : 1
Prishtina - Ferizaj 3 : 1
Drenica - Ballkani 2 : 0
Trepça'89 - Flamurtari 3 : 1


Nr Skuadra Ndeshje Fitore Barazim Humbje Gol. Dif. Pikët
1.Prishtina 21 15 3 3 37:15 22 48
2.Hysi 21 12 3 6 46:28 18 39
3.Besa 21 9 6 6 36:27 9 33
4.Liria 21 9 6 6 34:25 9 33
5.Trepça 21 8 7 6 30:27 3 31
6.Trepça'89 21 9 4 8 29:28 1 31
7.KEK-u 21 8 5 8 31:32 -1 29
8.Drenica 21 7 4 10 24:27 -3 25
9.Vëllaznimi 21 6 5 10 27:37 -10 23
10.Ballkani 21 5 7 9 21:30 -9 22
11.Flamurtari 21 5 5 11 27:37 -10 20
12.Ferizaj 21 3 5 13 17:46 -29 14

Video e 6 ndeshjeve te superliges:

Last Edit: 11 years 4 months ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.039 seconds