HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 11

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1111 years 9 months ago#70

e SHTUNE
REZULLTATE PERFUNDIMTARE
Liria-KEK-u 3:0
Drenica-Ferizaj 1:0

E diel ORA 14:00
Besa – Flamurtari (A.Kastrati, Z.Berisha, A.Latifi)
Vëllaznimi – Hysi (M.Ferati, F.Tahiri, F.Agerbashi)
Trepça ‘89 – Ballkani (P.Hasani, G.Shala, F.Brahushi)
Prishtina – Trepça (I.Kelmendi, B.Selimaj, N.Ibrahimi)
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.032 seconds