HOT NEWS
E hënë, 04 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Goli i Sukaj ne ndeshjen Perspolis - Sepahan

Mund ta shikoni videon pas  sec

admin » 10pm - May 6, 2013
Finalja e kupes te Iranit Persepolis Tehran VS. Sepahan Isfahan ku Sukaj ka shenuar golin e barazimit dhe Bulku penallti.
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit