HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 27 Shtator 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Video
NextPrevious

Being Watched Now

 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video
 • View Video

Recent Videos

View Video
13814 Views
Category: Legjonaret
Rated 0
fatjon
View Video
12155 Views
Category: Legjonaret
Rated 0
fatjon
View Video
13180 Views
Rated 0
fatjon
View Video
69850 Views
Rated 0
fatjon
View Video
16628 Views
Rated 0
fatjon

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL