HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Egar Cani mund te kalojne tek Bari
nga Albaniassocer    E diel, 18 Janar 2015 16:11    pdfShtypEmail
Edgar-Cani-transferohet-te-Karpi-mediumShtatelarti tiranas tashme i sheh te mbyllura hapesirat per formacjon tek Katania pas ardhjes se bomberit Maniero nga Peskara.Per kete arsye Cani eshte ne mes te bisedimeve te shume ekipeve qe...
Lexo ma...
 
Ermir Lenjani driblon Italine dhe Gjermanine.Firmos ne France
nga Albaniassocer    E martë, 06 Janar 2015 23:24    pdfShtypEmail
lenjani rennesKur mendohej se do te ishte nje beteje midis Verones dhe ekipeve gjermane mbrojtesi shqiptar firmosi per francezet e Rennes.Lenjani firmosi nje kontrate per dy sezone e gjysme me ekipin kuqezi.Ish...
Lexo ma...
 
Lenjani afer Verones
nga Albaniassocer    E diel, 04 Janar 2015 19:37    pdfShtypEmail
ermir-Lenjani-St-GalleniDrejtori sportiv i Verones,Sean Sogliano,duket se ka marre nje avantazhe ndaj ekipeve gjermane per te siguruar sherbimet e shqiptarit te San Gallen,Ermir Lenjani.Ekipi verdheblu ka nevoje per nje...
Lexo ma...
 
Vajushi mund te vishet bardhezi
nga Albaniassocer    E diel, 04 Janar 2015 19:26    pdfShtypEmail
armando vajushiEkipi friulan i Udinezes qe militon ne Serine A italiane eshte ne kerkim te nje lojtari me tiparet e shkodranit Armando Vajushi.Drejtuesit bardhezi kane vene syte mbi Vajushin duke pare edhe moshen...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL