HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hamdi Salihi pergenjeshtron mediat shqipetare
nga Albaniassocer   E martë, 17 Shkurt 2015 14:36   pdfShtypEmail

hamdi salihiHamdi Salihi nuk ka thyer brinjet.Shkodrani biles habitet me lajmet e trompetuara ne gazetat sqipetare."Nuk e kuptoj si keto gazeta arrijne te deklarojne keto gjera pa folur me mua.Kishin arritur te thonin se ishte ne dyshim karriera ime kur une kam vetem nje problem muskolare tek brinjet.Me vjen keq sepse sa kam arritur tek ekipi i ri dhe para derbit me Maccabin u demtova por besoj se do te rikuperoj shpejt.Sipas mjekeve javen pasardhese mund te jem gati.Mbetet te presim punen e mjekeve".Tha shkodrani ne lidhje me demtimin e tije.


busy
komente