HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana:Na mungoj pasi i fundit
nga Albaniassocer   E diel, 18 Janar 2015 16:26   pdfShtypEmail

LorikCanaSSLaziovGetafeCFPreSeasonmQOoXP o6nmlPas humbjes se sotme te Lacjos 0-1 me Napolin ne Olimpiko,Cana foli per mediat duke thene se ekipi beri ate qfare duhej bere por ndoshta mungoj pasi fundit."Edhe goli i pesuar pa e vuajtur fare kundershtarin na dizorientoi disi.Ne beme lojen tone  agresive dhe sulmuese por nuk arritem aty ku donim.Tani duhet te shohim perpara dhe te mendojme per ndeshjet ne vijim.Nuk mendoj se mungesat influencuan sepse kemi nje ekip me plot lojtare te vlefshem.Nuk besoj se ato qe munguan do kishin bere me mire se kaq.Do te vazhdojme luften per vendin e trete,kryesorja eshte te vazhdojme rritjen tone si ekip".


busy
komente