HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - TREPCA 89 [TRE]

Foto e Ekipit [TREPCA 89]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enes MANXHOLLIEnes MANXHOLLI  Republika e Kosoves14. Korrik 1986 (37)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sadri ADEMISadri ADEMI  Republika e Kosoves16. Prill 1988 (36)------------
0Emin BALICIEmin BALICI  Bosnia and Herzegovina02. Qershor 1983 (41)------------
0Shpetim IDRIZIShpetim IDRIZI  Republika e Kosoves12. Nentor 1981 (42)------------
0Ilir IZMAKUIlir IZMAKU  Republika e Kosoves17. Mars 1983 (41)------------
0Seid ONBASHISeid ONBASHI  Republika e Kosoves06. Mars 1982 (42)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Numfor AMBENumfor AMBE  Cameroon, Republic of19. Gusht 1982 (41)------------
0Blerim BERISHABlerim BERISHA  Republika e Kosoves14. Shtator 1984 (39)------------
0Shpëtim FETAHUShpëtim FETAHU  Republika e Kosoves01. Korrik 1982 (41)------------
0Arianit HAJRIZIArianit HAJRIZI  - (-)------------
0Festim KRASNIQIFestim KRASNIQI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Liridon KUKAJLiridon KUKAJ  Macedonia, the former Yugoslav22. Qershor 1983 (40)------------
0Lindrit MISINILindrit MISINI  Republika e Kosoves11. Tetor 1983 (40)------------
0Xhevdet MULLIQIXhevdet MULLIQI  - (-)------------
0Ilir NALLBANIIlir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (41)------------
0Visar SHKUPOLLIVisar SHKUPOLLI  Republika e Kosoves04. Maj 1985 (39)------------
0Fatmir TOLAJFatmir TOLAJ  Republika e Kosoves11. Korrik 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)------------
0Ibrahim PECIIbrahim PECI  Republika e Kosoves26. Mars 1989 (35)------------
0Florent SEJDIUFlorent SEJDIU  Republika e Kosoves26. Janar 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i TREPCA 89 [TREPCA 89]

 Funksioni
Gani SEJDIUGani SEJDIU  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Rafaet PREKAZIRafaet PREKAZI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer