HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - TREPCA 89


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Enes MANXHOLLIEnes MANXHOLLI  Republika e Kosoves14. Korrik 1986 (38)33--------
12Adem TAHIRIAdem TAHIRI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Leutrim BEKTESHILeutrim BEKTESHI  - (-)312---------
4Blerim BERISHABlerim BERISHA  Republika e Kosoves- (-)11----12----
5Rexhep SOGOJEVARexhep SOGOJEVA  Republika e Kosoves18. Mars 1985 (39)33----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --32----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
6Sadri ADEMISadri ADEMI  Republika e Kosoves16. Prill 1988 (36)33----1-1---
7Denis KRASNIQIDenis KRASNIQI  - (-)11----------
9Kastriot REXHAKastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)33--3-1-----
10Shpetim IDRIZIShpetim IDRIZI  Republika e Kosoves12. Nentor 1981 (42)321-2-1-----
14Shemsi OSMANIShemsi OSMANI  Republika e Kosoves18. Tetor 1988 (35)321---1-----
16Fatmir TOLAJFatmir TOLAJ  Republika e Kosoves11. Korrik 1990 (34)------------
17Labinot JETULLAHULabinot JETULLAHU  Republika e Kosoves22. Tetor 1989 (34)33--2-------
18Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)33--2-11----
20Shpetim BABAJShpetim BABAJ  Republika e Kosoves09. Dhjetor 1981 (42)33--1-1-----
21Fitim KASAPIFitim KASAPI  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)1-1-1-------
23Ilir IZMAKUIlir IZMAKU  Republika e Kosoves17. Mars 1983 (41)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-931---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
8Petrit OSMANIPetrit OSMANI  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)22----1-----
11Elvis OSMANIElvis OSMANI  Republika e Kosoves08. Shtator 1976 (47)2-2---------
13Suad SALIAGICSuad SALIAGIC  Bosnia and Herzegovina08. Korrik 1984 (40)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-1031---
 Stafi i TREPCA 89

 Funksioni
Gani SEJDIUGani SEJDIU  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Arsim ABAZIArsim ABAZI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer