HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA4922154338:1622
2same(2)HYSI4222133648:2919
3same(3)BESA332296736:288
4same(4)LIRIA332296736:297
5same(5)TREPCA322288631:283
6same(6)KEK-U322295835:341
7same(7)TREPCA 89322295830:291
8same(8)DRENICA2522741124:29-5
9same(9)FLAMURTARI2322651128:37-9
10same(10)BALLKANI232258922:31-9
11same(11)VELLAZNIMI2322651128:39-11
12same(12)FERIZAJ1722451319:46-27


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation