HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - LIRIA [LIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Arber MAZREKU  Republika e Kosoves04. Nentor 1989 (34)----------
0Asman MEMAJ  Republika e Kosoves11. Prill 1988 (36)22----1---
0Armend RUXHI  Republika e Kosoves30. Dhjetor 1985 (38)211-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Vebi ALIEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)22----1-----
0Korab CENAJ  Republika e Kosoves02. Shkurt 1983 (41)------------
0Roland DURAKU  Republika e Kosoves14. Shkurt 1987 (37)44----1-----
0Pajtim MAZREKU  - (-)11----------
0Emrah QABRATI  Republika e Kosoves17. Maj 1988 (36)------------
0Eron QAKALLI  Republika e Kosoves08. Dhjetor 1989 (34)11-1--1-----
0Debatik QARKAXHIJA  Republika e Kosoves19. Nentor 1989 (34)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --5-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Taulant BINISHI  Republika e Kosoves31. Gusht 1992 (31)------------
0Erdogan BRANDO  Republika e Kosoves19. Maj 1984 (40)33----------
0Luigj BUQAJ  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1981 (42)22--1-------
0Alban DULAZEKA  Republika e Kosoves05. Maj 1988 (36)33--2-------
0Alban GUCI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1984 (39)3-3---1-----
0Ramadan KRYEZIU  Republika e Kosoves25. Korrik 1990 (33)33--1-------
0Rafaet MULLALLARI  Republika e Kosoves11. Tetor 1983 (40)33--6-------
0Vedat MURIQI  Republika e Kosoves24. Prill 1994 (30)1-1---------
0Zenel SHALA  - (-)1-1---------
0Arlind ZYLFALLARI  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Valon BYTYQI  Republika e Kosoves23. Qershor 1990 (33)------------
0Kushtrim GASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1991 (33)------------
0Fatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (37)44--3-------
0Chukwudi OGBONNAYA  Nigeria, Federal Republic of07. Korrik 1990 (33)------------
0Agron SKERAJ  Republika e Kosoves18. Shtator 1988 (35)33--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14-7-----
 Stafi i LIRIA [LIRIA]

 Funksioni
Behajdin GJINALI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer