HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 16 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for FERIZAJ Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 15.08.2010 18:00 h FERIZAJ - TREPCA 890-0 draw.png
2 22.08.2010 18:00 h BALLKANI - FERIZAJ1-0 thumbs_down.png
3 29.08.2010 18:00 h FERIZAJ - FLAMURTARI2-2 draw.png
4 01.09.2010 17:00 h FERIZAJ - TREPCA2-1 thumbs_up.png
5 04.09.2010 17:00 h KEK-U - FERIZAJ3-1 thumbs_down.png
6 12.09.2010 17:00 h FERIZAJ - HYSI2-4 thumbs_down.png
7 19.09.2010 16:00 h BESA - FERIZAJ7-0 thumbs_down.png
8 26.09.2010 16:00 h FERIZAJ - VELLAZNIMI1-1 draw.png
9 02.10.2010 16:00 h LIRIA - FERIZAJ3-0 thumbs_down.png
10 13.10.2010 15:00 h FERIZAJ - PRISHTINA1-1 draw.png
11 16.10.2010 15:00 h DRENICA - FERIZAJ1-0 thumbs_down.png
12 24.10.2010 15:05 h TREPCA 89 - FERIZAJ5-2 thumbs_down.png
13 31.10.2010 15:00 h FERIZAJ - BALLKANI2-1 thumbs_up.png
14 03.11.2010 15:00 h FLAMURTARI - FERIZAJ3-0 thumbs_down.png
15 07.11.2010 14:00 h TREPCA - FERIZAJ3-0 thumbs_down.png
16 14.11.2010 14:00 h FERIZAJ - KEK-U2-1 thumbs_up.png
17 21.11.2010 14:00 h HYSI - FERIZAJ1-0 thumbs_down.png
18 06.03.2011 15:15 h FERIZAJ - BESA0-1 thumbs_down.png
19 14.03.2011 15:00 h VELLAZNIMI - FERIZAJ3-0 thumbs_down.png
20 20.03.2011 15:06 h FERIZAJ - LIRIA1-1 draw.png
21 30.03.2011 15:00 h PRISHTINA - FERIZAJ3-1 thumbs_down.png
22   16:00 h FERIZAJ - DRENICA2-0 thumbs_up.png
23 09.04.2011 16:00 h KEK-U - FERIZAJ-