HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 14 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Maqedonia/ Idriz Ibishi rikthehet ne krye të Shkëndijës
nga AlbaniaSoccer    E martë, 12 Shkurt 2013 17:18    pdfShtypEmail
shkendijaTentimet e njëpasnjëshme të Idriz Ibishit për ta rikthyer Shkëndijën në duart e tij më në fund kanë dhënë rezultatin e duhur.

Të hënën në mbrëmje Regjistri Qendror i Republikës...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ Shkëndija barazon në miqësoren me Hajvalinë
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 28 Janar 2013 16:20    pdfShtypEmail
shkendijaNë kushte kur në aspektin organizativ gjërat javë me rradhë ishin në ‘status quo’, ekipi i Shkëndijës i drejtuar nga trajneri Artim Shaqiri dhe ndihmësit e tij Husein Kadriu e Armend...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Admir Memedi ndihmon klubin e tij të vendlindjes “KF Gostivari”
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 16 Janar 2013 17:35    pdfShtypEmail
admir_mehmedi_Ylli shqiptar i Dinamo Kievit, Admir Mehmedi së bashku me disa sponsorë të tjerë qytetit të Gostivarit ka vendosur të ndihmojë klubin e tij të vendlindjes, KF Gostivari, duke ua mbuluar...
Lexo ma...
 
Maqedonia/ FFM dënoi Shkëndijën dhe Teteksin me të holla, heqje pikësh dhe ndeshje pa publik
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 16 Janar 2013 17:10    pdfShtypEmail
shkendijaKomisioni diciplinor pranë FFM-së doli sot me vendimin përfundimtar në lidhje me incidentet në ndeshjen e xhiros së fundit në sezonin vjeshtor mes skuadrave të Teteksit dhe Shkëndisë...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL