Hamdi Salihi nuk di të ndalet së shënuari
nga Klevis Bejkolli   E diel, 04 Tetor 2009 20:31   Shtyp

hamdi_salihi_rapidSulmuesi shkodran i kombëtares Shqiptare nuk ka të ndalur së shënuari në kampionatin Austriak me skuadrën e ti të re të Rapidit të Vjenës. Në ndeshjen e sotme ai është aktivizuar për 90-të, minuta dhe ka realizuar golin e katër duke vulosur rezultatin përfundimtar të ndeshjes ndaj SC.Magna. Shënoi për të dytën ndeshje rradhazi ndaj së njëtës skuadër, ashtu sic bëri javën e kaluar duke i shënuar dy gola. Në katër ndeshje Salihi ka realizuar katër gola.

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide